Loader
About Us
15857
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15857,bridge-core-2.1,language-tr,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,elementor-default,elementor-page elementor-page-15857
 

About Us

     1976 yılında kereste imalatı ile ticarete atılan, yönetim kurulu başkanımız Sn. Cezmi Akça tarafından 1997 yılında Çorum’da Akça kontrplak fabrikası temeli atılmıştır.

 

     1998 yılında Plywood ve Kontrplak üretimine başlayan fabrikamız 1.sınıf malzemenin üstün teknoloji ve usta ellerin büyük ihtimamı ile işlenerek, kaliteden ödün vermeden aranan marka haline gelmiştir.

 

     Yarım asırlık tecrübe ve birikim ile sektörün lokomotivi haline gelen firmamız her geçen yıl üretim kapasitesini artırarak iç ve dış piyasalara hizmet vermektedir. Üretimlerimiz başta inşaat sektörü olmak üzere otomotiv, denizcilik ve birçok alanda kullanılmaktadır.

 

     Ülkemizin ormanlarından elde edilen kayın ve çam gibi yerli tomruklar ile yurt dışından ithal ettiğimiz Huş, Okume, Ozigo, Tetra cinsi egzotik ağaçlarla da imalat yapmaktayız.

 

     Bilgiyi ve tecrübeyi, yüksek teknoloji ile birleştirerek kaliteli ve seri üretim yaparak, sektörde lider olmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

     Her geçen zamanda edindiğimiz tecrübelerimizle üretimde ve hizmette yenilikçi olmaya özen gösterdik. Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip sektörün gelişmelerine şahitlik ettik.  Geldiğimiz noktada bu prensiplerin çok etkisi oldu. Şirketimiz bugünde olduğu gibi yarın da teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip edip hizmet kalitesini sürekli arttıracaktır.

Vizyonumuz

     Şirketimiz müşterisine her zaman en kaliteli ürünü ve iyi hizmeti vermeyi kendine görev edinmiştir. Bundan sonraki yıllarda da bu vizyonu devam ettirecektir. Kendi pazarında en iyisi olmaya ve zirvedeki yerini korumaya da devam edecektir.

Adres

Ankara Yolu Bulvarı 6. Km No: 61  Çorum Merkez   

Tel: +90 364 235 01 32

 

Sosyal